قطعات جلوبندی خودرو

لیست قطعات جلوبندی خودرو شرکت زمردیدک در قسمت پایین قابل مشاهده می‌باشد. برای خرید قطعات و لوازم جلوبندی یا دریافت لیست قیمت محصولات؛ با تلفن دفتر شرکت به شماره ۰۲۱۶۵۶۲۸۱۱۲ و ۰۲۱۶۵۶۲۷۳۸۱ تماس حاص نمایید.

آشنایی با جلوبندی خودرو

سیستم جلوبندی خودرو که سیستم تعلیق یا زیربندی نیز نامیده می‌شود عبارتست از تایرها، فنرها، کمک فنرها و قطعات اتصالاتی و محافظتی مانند سیبک، گردگیر، دسته موتور و بوش.

نمایی از سیستم جلوبندی خودرو

وظیفه بخش جلوبندی خودرو این است که خودرو را به لاستیک‌ها متصل کند و یک توازن نسبی بین این دو برقرار کند تا خودرو در هنگام حرکت در کف جاده‌ها یا در سر پیچ‌ها کاملا در اختیار راننده باشد. وظیفه دیگر جلوبندی خودرو این است که خودرو را از هرگونه آسیب و فرسودگی در هنگام حمل بار یا پستی و بلندی‌ها جاده محافظت کند.

خرید قطعات جلوبندی خودرو اصلی و با کیفیت

شرکت زمردیدک با بیش از ۲۰ سال سابقه عرضه کننده انواع قطعات جلوبندی خودرو می‌باشد. شما همراهان عزیز می‌توانید با خیال آسوده، قطعات جلوبندی خودرو اصلی و با کیفیت را از شرکت زمردیک تهیه نمایید.

شرکت زمردیدک در اکثر شهرهای بزرگ کشور دارای نمایندگی‌های فروش فعال می‌باشد و خیلی سریع می‌توانید اجناس خود را به صورت کلی و یا جزئی با مناسب‌ترین قیمت سفارش داده و تهیه نمایید.

دسته‌بندی قطعات جلوبندی بر اساس خودرو

زمردیک، قطعات خوردروهای پراید، پژو ۴۰۵، پژو پارس، پژو ۲۰۶، نیسان، زانتیا، پیکان، روآ، آردی، تیبا،‌ سمند و ال۹۰ را تولید و عرضه می‌نماید و تمام محصولات جلوبندی دارای ۱ سال گارانتی بازگشت وجه می‌باشند.

قطعات جلوبندی خودرو بر اساس جنس قطعه

لوازم جلوبندی خودرو که شرکت زمردیدک تولید می‌کند به ۳ دسته سیبک‌جات، قطعات لاستیکی و قطعات لاستیک فلز تقسیم می‌شوند.

  • قطعات سیبکی شامل  قرقری، سیبک فرمان، طبق و میل فرمان می‌باشد.
  • قطعات لاستیکی شامل گردگیر، ضربه‌گیر، لاستیک تعادل،‌لاستیک قائمه، اورینگ‌های سیلیکونی و معمولی، واشرها، بوش لاستیکی و ... می‌باشد.   
  • قطعات لاستیک فلز شامل دسته موتورهای مختلف، بوش‌های فلزی، و توپی‌ها می‌باشد.

چرا به قطعات جلوبندی ما می‌توانید اعتماد کنید؟

شرکت زمردیدک در حال حاضر با شرکت ساپکو سایپا همکاری دارد و تعدادی از محصولات جلوبندی شرکت ساپکو را تولید می‌کند و دارای گرید +B ساپکو می‌باشد.

علاوه بر همکاری با خودروسازهای بزرگ کشور، زمردیدک دارای استاندارد ملی ایران نیز می‌باشد.